Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjira - Leje Pas Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

hey baby
edu veten e du jeten
po jo si ti po jo si ti
oooo baby
tmarr me vetii zhytem deten
dhe prit pak
kejt qka ke paa

tyyt tara---

sikur val e detit tii
ne po qarkollojm
hem po gritem e po zbritem
qysh po dojm po ja bojm

e kur po du mu qart, aa
ti po me qetson
si nje meloddi qe me disponon

oh ti kur pom shikon zemra ime ban
rapaaapaaammm
oh ti kur pom shikon
laaa laaa laaaa

oh ti kur pom shikon zemra ime ban
rapaaapaaammm
oh ti kur pom shikon
laaa laaa laaaa

tyyt tara---

kur skam dasht ma shum
jo si ti un nuk kam dasht jo kurr
edi qe je ti per mu
tjeter kon un nuk po du du du

kur skam dasht ma shum
jo si ti un nuk kam dasht jo kurr
edi qe je ti per mu
tjeter kon un nuk po du du du

oh ti kur pom shikon zemra ime ban
rapaaapaaammm
oh ti kur pom shikon
laaa laaa laaaa
oh ti kur pom shikon zemra ime ban
rapaaapaaammm
oh ti kur pom shikon
laaa laaa laaaa

tyytaraaa taaaa
ehhhh


Ky tekst u dërgua nga FejzaRGjira
Renditja: Top 200
Publikimi: 26/08/2016
Muzika: Gjira & Big Deal Records
Teksti: Gjira


Gjira - Leje Pas
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Leje Pas".
3. Video është e këngës "Leje Pas", por nuk këndohet nga Gjira.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjira:


Komente 0