Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjira - On&Off Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Vers 1:
spo di, pse s´po na shkon mbare,
mos je - n´horoskop "zagar"
dhe po m´vjen marre prej shpis
po knej po bona - kisha s´ma nin
vujtja u bo obesion - her po m´urren, her po me don
po m´doket vetja budalic, besom prej vetes se kom prit

mos me thuj mos me t´dasht, se per inati t´du!
(ti se din qe je t´u me sfidu) 2x

Refrain:
Sa ma larg qe shkon - mu vec po m´afron
un pe di qe - zemra jote mu po m´don
sa ma larg po shkon - mu vec po m´afron
un pe ni qe - zemra jote mu po m´don

Vers 2:
nuk e di a esht dashuri?!
a po thjesht monotoni - si poezi... me ty & mu
tinglloj shume bukur - por nuk po du - mh mh...
e hupa veten tek ti!
edhe kryt je tu ma...
pe komplikon - ego fiton
ti vec veten po e don!

Bridge 2x
Refrain

Outro:
e bojna o-on
e bojna off!
e bojna on and off, on and off... 2 x
Gjira
Renditja: Top 200
Publikimi: 09/03/2023
Muzika: Gjira
Teksti: Gjira
Produksioni: Fatjon Miftari
Video Produksioni: Berat Hasani


Gjira - On&Off
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "On&Off".
3. Video është e këngës "On&Off", por nuk këndohet nga Gjira.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjira:


Komente 0