Gjon Lleshi
Gjon Lleshi
Gjon Lleshi
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Gjon Lleshi është këngëtar. Më datë 12 Qershor 2013, Gjon Lleshi publikon videoklipin "O Sa Keq".

Më datë 26 Janar 2016, Gjon Lleshi publikon videoklipin "Do Ta Bajm Ni Dasem T'madhe".

Më datë 8 Shtator 2016, Gjon Lleshi publikon videoklipin "Eja Vetem Eja".

Më datë 30 Qershor 2017, Gjon Lleshi publikon videoklipin "Zemren Ty Ta Fala".

Më datë 9 Shkurt 2018, Gjon Lleshi publikon videoklipin "U Treta Ne Gurbet".

Më datë 12 Korrik 2018, Gjon Lleshi publikon videoklipin "Prap N’Zemren Time".

Më datë 18 Korrik 2019, Valon Biba publikon videoklipin "Kce Shqip", në bashkëpunim me Gjon Lleshi & Koki Surle. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Valon Biba.

Më datë 27 Tetor 2019, Gjon Lleshi publikon videoklipin "Rrushja E Lales", në bashkëpunim me Sidoelën. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Valon Biba.

Më datë 12 Nëntor 2019, Dani, Buraku, Valoni, Gjoni & Osmani publikojnë videoklipin "Për Ty Kosovë".

Më datë 17 Dhjetor 2019, Valon publikon videoklipin "Halla", në bashkëpunim me Gjon. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Valon Biba.

Më datë 16 Shkurt 2020, Gjon publikon videoklipin "500 Vjet", në bashkëpunim me Butrint.

Më datë 19 Korrik 2020, Valon Biba publikon videoklipin "Shqiptarja Jeme", në bashkëpunim me Gjon. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Valon Biba.

Më datë 16 Qershor 2021, Gjon Lleshi publikon videoklipin "Hajt Bre Djalo", në bashkëpunim me Maria Lajçaj. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Valon Biba.

Më datë 17 Mars 2022, Gjon Lleshi publikon videoklipin "Fat Paska Qene Ndarja". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Valon Biba.

Më datë 8 Maj 2022, Drinche publikon videoklipin "Xinxilushe (Remix)", në bashkëpunim me Gjon. Orkestrimi i këngës vjen i punuar nga vetë Drinche.

Më datë 3 Qershor 2023, Valon Biba & Gjon Lleshi publikojnë videoklipin "Mashup 2023".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0