Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjon Lleshi - Eja Vetem Eja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ti, je gjithqka qe e kam prit
E ndjeva dashnin
Ekzistencen kurr nuk ja kam dit asaj
Ohh, per ty une boj gjithqka qe don
Vetem ti me emocionon
Ti e bon, ti e bon

Du met pas ma ngat, du met pas ma ngat
Hajde knej, hajde knej sot
Du met pas ma ngat, du met pas ma ngat
Per ty zemra me rreh fort

Ref. Ejaa dashni kam per mrena
Eja vetem eja
E une te du ty zemer fort
Eja dashni kam per mrena
Eja vetem eja
Veq dashni une per ty kom


Ky tekst u dërgua nga MartinaGjon Lleshi
Publikimi: 08/09/2016


Gjon Lleshi - Eja Vetem Eja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Eja Vetem Eja".
3. Video është e këngës "Eja Vetem Eja", por nuk këndohet nga Gjon Lleshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjon Lleshi:


Komente 0