Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Gjonny

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Gjonny është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 23 Shtator 2010, Lamm-G publikojnë videoklipin "Ti Edhe Ti", në bashkëpunim me Miril, Astro Mc & Gjonny....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Flambo

Kamali

Biggi

Klik

Ardi G'B

Mr. Pm

Astrit Gruda

Real'jay

Dado

Ximma


Tags: Gjonny

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet