Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Gjuljana Marku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19
  • Vendlindja:
  • Domgjon 
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Gjuljana Marku është një shkrimtare dhe autore këngësh. Ajo ka lindur në fshatin Domgjon të rrethit Mirditë. Ka mbaruar arsimin e mesëm pedagogjik në qytetin e Lezhës më 2013.Ka mbaruar studimet e larta në degën Shkenca Politike të Fakultetit Shkenca Politiko-Juridike në Universitetin "Aleksandër Moisiu" në Durrës më 2016. Pasioni për poezinë ka filluar që në moshë të vogël e sot poezia ka zënë rrënjë në shpirtin e saj. Nëpërmjet vargjeve ajo përkëdhel gjithçka që fal lumturi, dashuri, admirim, por dh...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Kartolina (2)

0
0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Anida Rexha

Edisnajda Xhihani

Laureta Durmishi

Flogerta Krypi

Oriada Dajko

Rejsi Meçe

Franceska Ramadani

Simona Shalcanj

Blerona Brao

Jehona Gashi

Tags: Gjuljana Marku


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet