Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjurmët - O Moj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3O moj me ty moj, mbas nje nate,
Te shtrir mbi dhe, te shtrir mbi dhe,
Ne i mbyllim syt, era na perkdhel,
Ne i mbyllim syt, por une te shooohh,

Ne erresir te shoh, nder njeqind ty te njoh,
Mbahu me shtrengo, doren mos ma leshooo,
Te kam ti me ke, te ndjej ti me ndjen,
Ne te dy e kalojm cdo mur, ndjenjat e thejn cdo guur,

O moj me ty moj, buze gezimi,
Ere me ere, ere me ere,
Ne i mbyllim syt, boten e harrojm,
Ne i mbyllim syt, e ti me sheh,

Ne erresir te shoh, nder njeqind ty te njoh,
Mbahu me shtrengo, doren mos ma leshooo,
Te kam ti me ke, te ndjej ti me ndjen,
Ne te dy e kalojm cdo mur, ndjenjat e thejn cdo gur...4 here
Gjurmët
Publikimi: 01/12/1982


Gjurmët - O Moj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Moj".
3. Video është e këngës "O Moj", por nuk këndohet nga Gjurmët.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjurmët:


Komente 0