Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjurmët - Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Gur e pashtershme je,
E ëndrrave të mia më e bukura je,
Që buron nga zemra ti,
Dashuri.

Yll i ksaj nate të errtë,
Që zemrën time ma shëndrit,
Me zjarr më mbush,
O moj sy o dritë,
Të dua.

Ty vetëm ty,
Që ëndrrat mi mishëron,
Që lumturi më çon,
Që m'dashuron,
Të dua.

Ty vetëm ty që lule kundërmon,
Që diellin m'zëvendëson,
Që m'dashuron,
Të dua,
Të dua.


Ky tekst u dërgua nga Bardhyl


Publikimi: 02/04/2012Më Shumë Këngë Nga Gjurmët:


Komente 0


Gjurmët - Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ty".
3. Video është e këngës "Ty", por nuk këndohet nga Gjurmët.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.