Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyle Collaku - Ku Je Sonte Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Pse ky lot sonte po pikon
Vetmine time e trazon
Ku je sonte pse ti nuk me flet
Une e shkreta mbeta vet

Refreni 2x

Ditet ikin netet shkojne ku je ti
Syte e mi per ty lotojne kthehu ti
Po renkojne edhe kerkoj
Kthehu prap pa ty sjetoj

Si ne mjegull po te shoh
Ku je ti qe mire te njoh
Vec ne enderr ndonjehere
Kthema shpirte ate pranvere

Refreni2x


Gjyle Collaku - Ku Je Sonte
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Je Sonte".
3. Video është e këngës "Ku Je Sonte", por nuk këndohet nga Gjyle Collaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjyle Qollaku:


Komente 0