Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyle Collaku - Nese Nje Dite Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


2x
mos me pyet si jam,kur e din si ndjehem
mos loto nese shkoj e skethehem

refreni 2x

nese nje dite troket ne dere
dhe me kerkon falje 1000here
nuk do te gjesh tek une pranvere
....
asnjehere nuk do te gjesh tek une pranvere

2x
nese ta kthej shpinen e me nuk te flas
me thuaj lamtumire e mos me ndjek pas

refreni


Gjyle Collaku - Nese Nje Dite
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nese Nje Dite".
3. Video është e këngës "Nese Nje Dite", por nuk këndohet nga Gjyle Collaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjyle Qollaku:


Komente 0