Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyle Collaku - Mos Harro Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Per ty me djeg nje mallSe jam ra ne hall
Zemren ma ke marr
Ne enderr kur me vjen edhe kur sme gjen
Shpirti sa me dhemb

Refreni 2x

Mos harro e mos harro
Mos harro se i imi je

Malli im per ty me jep mu vullnte
Se te du perjete
Per ty une jetoj se te dashuroj
Ty kurr sdo te harroj

Refreni 3xNuk kemi video për këtë këngë.
Gjyle Collaku - Mos Harro
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Harro".
3. Video është e këngës "Mos Harro", por nuk këndohet nga Gjyle Collaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjyle Qollaku:


Komente 0