Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyle Collaku - Ti Per Mua Je Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

2x
Po e shoh qe po del me tjetren,
me qellim maaa nxive jeten
sme besohet qe sa shpejt,
tjetren e ke gjet

2x
Edhe asaj ashtu si mua
t'njejtat fjaaal sonte ja thua,
dije mir qe ste shkon gjaaat
ska met lon ty rehat

2x
Ti per mua je
nje i pa shpirt
mke tradhtu e
nuk e paskam dit
dashuria jon ishte pa shpres
paske qen nje i pabes

2x
Te kam thirr gjdo 5 minuta
te me kthehesh shum her tu luta
deri sa e pash dhe vet
se mke harru krejt

2x
Edhe asaj ashtu si mua
t'njejtat fjaaal sonte ja thua,
dije mir qe ste shkon gjaaat
ska met lon ty rehat

2x
Ti per mua je
nje i pa shpirt
mke tradhtu e
nuk e paskam dit
dashuria jon ishte pa shpres
paske qen nje i pabes


Ky tekst u dërgua nga Keda


Nuk kemi video për këtë këngë.
Gjyle Collaku - Ti Per Mua Je
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Per Mua Je".
3. Video është e këngës "Ti Per Mua Je", por nuk këndohet nga Gjyle Collaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjyle Qollaku:


Komente 1