Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyle Collaku - Mos Kerko Falje Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  9

Lermi syt le tme pikojn lot lerma zemren sonte le tme vdes, krejt harojn se jetoj nket bot emrin tim me mos ma permend

Mos kerko falje nga zemra qe vet e ke thy se per ne iku pranvera asnjeher per te mos u kthye

Mos me pyet mu a mkalon ora a i ze akrepat nje mbi nje zemra me eshte me e ftoht se bora une e jotja nuk jam me

Mos kerko falje nga zemra qe vet e ke thy se per ne iku pranvera asnjeher per te mos u kthye

Mos mendo si i fshijn dora lotet e fundit ne ket eresir n'zemrat tona ra debora asnjeher per te mos u shkri

Mos kerko falje nga zemra qe vet e ke thy se per ne iku pranvera asnjeher per te mos u kthye

Mos kerko falje nga zemra qe vet e ke thy se per ne iku pranvera asnjeher per te mos u kthye


Ky tekst u dërgua nga  albulena


Nuk kemi video për këtë këngë.
Gjyle Collaku - Mos Kerko Falje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Kerko Falje".
3. Video është e këngës "Mos Kerko Falje", por nuk këndohet nga Gjyle Collaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjyle Qollaku:


Komente 0