Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyle Qollaku - Sot Esht Dit E Enjte Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Sot esht dit e enjte
Dit e bardh e javes
Ju gzu zemra e nanes
Ju gzu zemra e babes x2

Hajde hajde hajde hajde x2

Ref...
Hajde hajde bajraktar
Krushqit boni gati x2

Nisnu shkoni sa ma par
Se ka ardhun vakti x2

Qysh e zbukuron n'pranver
Hajde dushku malin x2

Çashtu gzohet zemra e nanes
Qe pe marton djalin x2

...

Kush i sheh krushqit tuj ardh
Hajde prej sokakut x2

Mue myzhden me ma dhan
Se myti maraku x2

Ref...x2
Hajde hajde bajraktar
Krushqit boni gati
Nisnu shkoni sa ma par
Se ka ardhun vakti


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Gjyle Qollaku - Sot Esht Dit E Enjte
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sot Esht Dit E Enjte".
3. Video është e këngës "Sot Esht Dit E Enjte", por nuk këndohet nga Gjyle Qollaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjyle Qollaku:


Komente 0