A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Gjyle Qollaku - Isha E Para


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/12/2012

2012-12-12T21:22:07


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Isha E Para" kënduar nga Gjyle Qollaku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Gjyle Qollaku i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...