Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyle Qollaku - Oj Lule  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

19/12/2015

2015-12-19T11:16:22+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Oj Lule" kënduar nga Gjyle Qollaku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Gjyle Qollaku i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Gjyle Qollaku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet