A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Gjyle Qollaku & Ganimete Asllani - Kanga E Bilbilit


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2016

2016-12-31T20:00:05

Më Shumë Nga

Ganimete Asllani

Orkestrimi:

Naim KrasniqiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kanga E Bilbilit" kënduar nga Gjyle Qollaku & Ganimete Asllani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Gjyle Qollaku & Ganimete Asllani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019