Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyle Qollaku - Mashallah Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mashallah" kënduar nga Gjyle Qollaku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 6 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
6

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Sparksi & Escobars - Mashallah

[Sparksi:]
Keta pidha po dojne me dit i kujt o kerri
E merr vesh haveri veq sa dal pi kerrit
Ajo po m'thirr dady truqin ja nxjerri
E keta kan qejf po si len menaxheri, girl

[REF.:]
Mashallah, mashallah, mashallah, mashallah
Opa opa opa yeah
Mashallah, mashallah, mashallah, mashallah
Opa opa opa yeah

Keta po dune cash, po dojne cash, yeah
Per inati tim mos ja jep, yeah
Hajde tash sillu per qejf, yeah
T'paska bo mami per qejf, yeah
Mashallah, mashallah, mashallah, mashallah
Opa opa opa yeah
Mashallah, mashallah, mashallah, mashallah
Opa opa opa yeah

[Escobars:]
Si la me lek une kur hina mrena
Alek king selam po thojne fermat
Dridhe dridhe moj zemer se u tremba
Pasha krejt familjen ti je e jemja, ehi
Zemer qeysh pe don, ti e din shume mire
Krejt e dine shume mire [?]
Shume pare, shume swag shume po m'london
Se keta e dine mire, fort mire
Jom djal pidh none me shume stil
Nk ma nin per kekron jon kopil
Kam pare si arab big deals
Sille pak knej, sille pak anej
Sille sille sille mashallash ketej
Se ti mi prek telat krejt si violin
Tu pi Coca Cola po m'jep adrenalin
Lifestyle livin' baby si me kon mbret
10mij kile muj shqipe jom made
Keta po folin nuk pe ni se jena shume shpejt
Lamborghini doors celen si me kon space

[Sparksi:]
Keta pidha po dojne me dit i kujt o kerri
E merr vesh haveri veq sa dal pi kerrit
Ajo po m'thirr daddy truqin ja nxjerri
E keta kan qejf po si len menaxheri, girl

[REF.:]
Mashallah, mashallah, mashallah, mashallash
Opa opa opa yeah
Mashallah, mashallah, mashallah, mashallash
Opa opa opa yeah

Yeah Po thojn Sparksi bon pauza, uza-uza
Amo po m'pelqen buza, buza-buza jote
Baby sbon me i ngu kta
Haluca luca
Kta jane tuca kta tentusa, USA USA
Une ta mush qafen me medusa, usa-usa
Hajde ketu se krejt lujta, lujta lujta
Prada o Gianni, que te gusta, usta-usta
Keta jane tuca kta tentusa
usa-usa, yeah yeah
Sikur flutur shkon tu i kcy,
marshallah une per ty
Sikur flutur shkon tu i kcy,
marshallah une per ty

Keta pidha po dojne me dit i kujt o kerri
E merr vesh haveri sa dal pi kerrit
Ajo po m'thirr dady truqin ja nxjerri
E keta kan qejf po si len menaxheri, girl

[REF.:]
Mashallah, mashallah, mashallah, mashallash
Opa opa opa, yeah
Mashallah, mashallah, mashallah, mashallash
Opa opa opa, yeah
Yeah

Kastro - Mashallah

PO QOHNA NMENGJES AMO JETA SO KURR PA PROBLEME
KANNIHER NUK MUJ ME NEJT PA STRES PA HEKA FJAL EDHE THASHETHEME
PO KUSH PO JA FUT SJOM TU JETU PER KERKON
VIZION VEQ PAREN E KOM
ASAJ HALA I JAP EMOCION DASHNI NEPER KUZHIN EDHE SALLON
SA SYT E NANAV I KENA MUSH NA ME LOT
PER MEJA PA TRUPIN ME DUKAT NA SOT
EDHE KURR SKO MU NAL PA GJUM PA BUK ROBOT
ME DYFISHIN E PAREV QE I KOM SHIHEM NMOT
AJO PO THOT PAPI LET ME SAY MASHALLAH
AJO P0 THOT PAPI LET ME SAY MASHALLAH
AJO PO THOT PAPI LET ME SAY MASHALLAH
AJO PO THOT PAPI MASHA MASHALLAH
HALA SHKEPI STIL HOTSPOT
NUK PO DI MU NAL ROBOT
LET ME SAY FUCK FUCK FUCK
KU I KI PARET BANKROT
FRESH PER KTA
PO ASNJA BONEN MASHSALLAH
SHUM INATI PASH GJITHQKA
PO KUJT RAKI O KA I HA
HAMAM HAMAM
UN QETU ME DY TURKE
HARAM HARAM
AMA VEQ ZOTIT I BOJ LUTJE
LANGZAM LANGZAM
ZEMER BOLL SE NA LUJTE AMAN AMAN
NALU PAK SE NEVE NA LUJTE TI O XHAN
ref4-6x
ajo po thot papi let me say mashallah

Endri - Mashallah

Ref 2x
Mashallah mashallah koke bo per marak
mashallah mashallah je tum bo psikopat
kom shum fat 2x
Nese ty tkom çdo nat
Tkom çdo nat 2x
t rujt zoti mashallah

Te hanen del me ta
t Marten nuk je ktu me shoqe ke dale
t Merkuren kur t thirra
as t enjten sma kape 2x
t'premten ma bon qe mdon
e t shtunen kerkon ti fajle
ti kom msu un kto fore mos u bon aktore

njo si ti moj lejla 2x
e kisha mlu me lejla 2x
Njo si ti moj lejla 2x
E kisha mlu me lejla 2x
njo si ti e du lejla

Ref 2x
Mashallah mashallah koke ba per marak
Mashallah mashallah je tum ba psikopat
Kom shum fat 2x
Nese ty tkom çdo nat 2x
T'rujt zoti mashallah

Te hanen del me ta, te marten nuk je ktu
Me shoqe ke dal eee
Te merkuren kur te thirra
As te enjten sma kape 2x
Te premten ma bon qe mdon
Te shtunen kerkon ti falje
Ti kom msu un kto fore mos u ban aktore

2x
Njo si ti moj lejla 2x
E kisha mlu me lejla 2x
Njo si ti e du Lejla
Njo si ti e du lejla

Njo si ti e du lejla 2x
Lejla,lejla
Njo si ti e du lejla
Lejla,lejla
Njo si ti e du lejla

Më shumë këngë me këtë titull:


Publikimi: 10/11/2020Më Shumë Këngë Nga Gjyle Qollaku:


Komente mbi këtë këngëGjyle Qollaku - Mashallah
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mashallah".
3. Video është e këngës "Mashallah", por nuk këndohet nga Gjyle Qollaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.