Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyste Vulaj Publikon Këngën “Maximum”

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
[30-06-2015]
Këngëtarja Gjyste Vulaj sot ka publikuar këngën e re me videoklip.

Kënga është një këngë ritmike dhe shumë verore.

Si gjithmonë ajo duket shumë seksi dhe në formë ashtu siç jemi mësuar ta shohim çdoherë me një stil të veçantë.
 (Indeksonline)


      Gjyste Vulaj - Maximum [Teksti dhe Klipi]

Komente 0