Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyste Vulaj Ndryshon Look

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
[23-06-2014]
Seksi këngëtarja e njohur Gjyste Vulaj ka manovruar me flokët e saja duke i ndryshuar kështu ngjyrën, madje edhe formën e tyre ndryshe nga ajo që jemi mësuar të shohim këngëtaren e njohur.Edhe pse është nënë e dy fëmijëve të mrekullueshëm, ajo vazhdon të mbaj linja të bukura trupore dhe një fizik që mahnit fansat gjithmonë. Sapo është kthyer nga një pushim në Turqi, për të vazhduar aktivitetin e saj muzikorë pasi që njihet se është një nga këngëtaret super të angazhuara në skenën shqiptare.
 (Express)Komente 0