Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyste Vulaj - 1 2 3 4 Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  14

1,2,3,4 Ato Jan 10
shtoja Dhe 3 Zero
Aq Te Dua Per Jet

Shume Te Dua
Te Kerkoj,
N'anderr Naten Me Ty
E Kaloj
Hajde T'rrim
Bashk Ni Her
Jo Si N'ënderr Por Me Sy Cel

2,6,4,8 Ato Jan 20
shtoja Dhe 1 Zero
Hajde Sa Ma Shpejt

Shume Te Dua
Te Kerkoj,
N'anderr Naten Me Ty
E Kaloj
Hajde T'rrim
Bashk Ni Her
Jo Si N'ënderr Por Me Sy Cel

Shume Te Dua
Te Kerkoj,
N'anderr Naten Me Ty
E Kaloj
Hajde T'rrim
Bashk Ni Her
Jo Si N'ënderr Por Me Sy Cel


Ky tekst u dërgua nga Entrita

Gjyste Vulaj - 1 2 3 4
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "1 2 3 4".
3. Video është e këngës "1 2 3 4", por nuk këndohet nga Gjyste Vulaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjyste Vulaj:


Komente 0