Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyste Vulaj - Tupangji, Bjeri Tupanit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Tupangji, bjeri tupanit
bjeri bjeri sa ma fort o0oo0o0o
po na vjen nusja e djalit
darsem madhe e bajna sot
o0o0o darsem madhe bajna sot

bjeri bjeri Çiftelis
bjerri bjerri kputja tellin o0o0o0o
Çikat e katunditit sonte mir po e lujn bellin
( o0o0o mir po e lujn belin)

edhe cires i erdh koha
cakrojn gota cifti ri
vallzojn nusja edhe dhandri
mashalla sa bukuri

edhe cires i erdh koha
cakrojn gota cifti ri
vallzojn nusja edhe dhandri
mashalla sa bukuri

kengetar, thuja kenges
te knoft zemera per jet dhe mot o0o0o0o
thoj te gjith te hyn ne valle
djalin tone e martojm sot
oo0o0o djalin tone e martojm sot

edhe cires i erdh koha
cakrojn gota cifti ri
vallzojn nusja edhe dhandri
mashalla sa bukuri

edhe cires i erdh koha
cakrojn gota cifti ri
vallzojn nusja edhe dhandri
mashalla sa bukuriNuk kemi video për këtë këngë.
Gjyste Vulaj - Tupangji, Bjeri Tupanit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tupangji, Bjeri Tupanit".
3. Video është e këngës "Tupangji, Bjeri Tupanit", por nuk këndohet nga Gjyste Vulaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjyste Vulaj:


Komente 0