Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyste Vulaj - Kurbetqar I Ri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Syte e tu shigjetar
Me roberuan n'shiqim te pare.
Nuk te njoh por te kam ne zemer
Kurbetqar te therras per emer.

Du me dasht me t'ledhatue
Malli per ty me ka kaplue.
Du me te puth buze edhe sy
T'largoj mallin qe ndiej per ty.

Ref (2x):Cka me mundon tash mire e di
Paskam ra ne dashuri
Me dy syte e tu te zi
Kurbetqar i ri.

Nga ajo dite qe te kam taku
Shpirti im s'eshte rehatu
Eja me shkurto kete nate
Te mos me duket nje muaj gjate.

Du me dasht me t'ledhatue
Malli per ty me ka kaplue.
Du me te puth buze edhe sy
T'largoj mallin qe ndiej per ty.

Ref (4x):Cka me mundon tash mire e di
Paskam ra ne dashuri
Me dy syte e tu te zi
Kurbetqar i ri.


Ky tekst u dërgua nga Valee

Gjyste Vulaj - Kurbetqar I Ri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kurbetqar I Ri".
3. Video është e këngës "Kurbetqar I Ri", por nuk këndohet nga Gjyste Vulaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjyste Vulaj:


Komente 0