Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyste Vulaj - Nuse Sot Po Shkoj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  13

Nene oj nene nena ime
Nuse sot po shkoj.

Bij me fjet e s'me ze gjumi
Ç'me mundon nuk e di
Ç'jane keto halle qe m'kapluan
Nene moj ta di.
Ç'jane keto halle qe m'kapluan
Nene moj ta di.

Ref:
Nene oj nene nena ime
Nuse sot po shkoj.
Pa ate djale zemren
S'mund e rehatoj.
Nene oj nene nena ime
Erdh koha me u nda
Amanet mos qaj per mua
Shpesh do te vij me te pa.

Mos me prishi syri i djalit
Qe me foli ne mengjes
Se ç'me theri diçka ne zemer
Kur tha ''per ty vdes''.
Se ç'me theri diçka ne zemer
Kur tha ''per ty vdes''.

Ref:

Ref:
Nene oj nene nena ime
Nuse sot po shkoj.
Pa ate djale zemren
S'mund e rehatoj.
Nene oj nene nena ime
Erdh koha me u nda
Amanet mos qaj per mua
Shpesh do te vij me te pa.


Gjyste Vulaj - Nuse Sot Po Shkoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuse Sot Po Shkoj".
3. Video është e këngës "Nuse Sot Po Shkoj", por nuk këndohet nga Gjyste Vulaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjyste Vulaj:


Komente 0