Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyste Vulaj - 20 Vjeçare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Qka me thoni print e mi
A thu me u fejue
Po po po me thojn baba e nana Zoti keshtu e ka shkrue (2x)

Knoni zogjt e malit oh
Qelniu lulet te kuqe
Se ne ver oh aman do te bahem nuse (2x)

Qka me thu bre vellau im
A thu jam e re
Jo jo jo moter e dashur 20 vjet i ke (2x)

Knoni zogjt e malit oh
Qelniu lulet te kuqe
Se ne ver oh aman do te bahem nuse (2x)

~ melodia e bukur ~

Qka me thoni mori shoqe
A thu meu lan ooh
Po po po me thojn merre djalin
Por mos na harro (2x)

Knoni zogjt e malit oh
Qelniu lulet te kuqe
Se ne ver oh aman do te bahem nuse (2x)


Ky tekst u dërgua nga Liridona


Nuk kemi video për këtë këngë.
Gjyste Vulaj - 20 Vjeçare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "20 Vjeçare".
3. Video është e këngës "20 Vjeçare", por nuk këndohet nga Gjyste Vulaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjyste Vulaj:


Komente 0