Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyste Vulaj - Shuj Shuj Zemer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22

Lotet me pikojn si shi
paskam ndodh un e pafat
plasa e mjera per me t'pa
plasa per ty dit dhe nat
e shiqoj fotografin dhe po qaj si fmi
me kujtohet se sa jem dasht
n'at koh djal un dhe ti.

ref:2(x)shuj shuj zemer boll gjemova
dit e nat per dashuri
shpirtin vetes do t'ja mar
rreth qati djalit t'ri.

Un te deshta ty pa hile
e tu luta t'kthehesh prap
t'kota jan lutjet e mija
qe fajtor s'te vem aspak

Kur hallall mos te qoft
qe ti me tradhtove
paske qen armiku im
per jet djal me shkatrrove

ref:2(x)shuj shuj zemer boll zhemova
dit e nat per dashuri
shpirtin vetes do t'ja mar
rreth qati djalit t'ri.

ref:4(x)shuj shuj zemer boll zhemova
dit e nat per dashuri
shpirtin vetes do t'ja mar
rreth qati djalit t'ri.


Ky tekst u dërgua nga  shpresaGjyste Vulaj
Publikimi: 01/12/2002
Muzika: Sokol Vulaj
Teksti: Gjyste Vulaj
Orkestrimi: Sokol Vulaj


Gjyste Vulaj - Shuj Shuj Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shuj Shuj Zemer".
3. Video është e këngës "Shuj Shuj Zemer", por nuk këndohet nga Gjyste Vulaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjyste Vulaj:


Komente 0