Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyste Vulaj - Plake Kacerr Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Veshem e stolis dal te shetis nje plakacerr me ka begenis

2x
I lervrin syt perdredh mustaqet me kapel i ulur me kshyr edhe knaqet.

ref4x:
Ai pasanik e une fukara notat qe mi fala qan si kalam.

Esht nikoqir por ai mu sme intereson eh du nje djal te ri e tfort si bison.
Une jam lozonjare nuk jam per nje plak du nje djal lazgan do ti bej binjak kanditat si ater o sa une nuk ka me pleq taksirati gjithmon me ka zan.

ref6x:
Ai pasanik e une fukara notat qe ti fala qan si kalam.


Ky tekst u dërgua nga Blendiana


Nuk kemi video për këtë këngë.
Gjyste Vulaj - Plake Kacerr
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Plake Kacerr".
3. Video është e këngës "Plake Kacerr", por nuk këndohet nga Gjyste Vulaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjyste Vulaj:


Komente 0