Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyste Vulaj - Me Ke Borxhe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

- Nga dashuria jon asgje nuk mbeti per ndjenjat e mia spaske humbur , gjynahet e tua nuk ti lan as deti ...

- Rremuj u be ne shpirtin tim na na na
Kam nje plage qe ska sherim
na na
Zemra gjak pikon
na na na
Veq aj muje me sheron
na na na
E ku ta gjej ate e shkreta
Ka dy femra per mesdit
Me 20 me te parku jeta
Sikur ujku ulerin
Ma plotso deshiren e fundit
Perseri bashk eja djem
Mbarojm puthjet qe lam per gjysme te pa ndar nje nat ta kem..

Qoft se kete keng e degjon
na na na
keto fjal jan shkru per ty
na na na
Zemra veq nje kerkon
na na na
Dhe nji her me te pa me sy
na na na
Ref...
Te pakten me duaj per hater
Se veq kaq sme behet qejfi
Me dikto dhe ti njeher
Sdo te behet kijameti
Ma plotso deshiren e fundit
Perseri bashk eja djem
Mbarojm puthjet qe lam per gjysme te pa ndar nje nat ta kem..

Ref...
Te pakten me duaj per hater
Se veq kaq sme behet qejfi
Me dikto dhe ti njeher
Sdo te behet kijameti
Ma plotso deshiren e fundit
Perseri bashk eja djem
Mbarojm puthjet qe lam per gjysme te pa ndar nje nat ta kem..


Ky tekst u dërgua nga Goocaa_otr

Gjyste Vulaj - Me Ke Borxhe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Ke Borxhe".
3. Video është e këngës "Me Ke Borxhe", por nuk këndohet nga Gjyste Vulaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjyste Vulaj:


Komente 0