Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyste Vulaj - Me Lejo Te Te Puth Njehere Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Dua qe t'kam afer
si drit ne sy ne ball
jo si djelli dimnit rall ne per mal
un nuk jam si zog
qe bledh florime
por te dua ty krejt per zemren time

Ref.:
Si ne dimer zjarri,
ashtu me duhesh ti,
si ne ver uji
ashtu me duhesh ti,
si ne jete ajri,
ashtu me duhesh ti
pra ta desht pa ty
s'kam jete as dashuri (x2)

Me lejo te puth nje here qerpikun tand,
merre zemren di gju re
dua me ta dhan,
fal ne mes te zemres
kam shkru emrin tand,
e prej teje dua
kurr mos me me lan

Ref.:
Si ne dimer zjarri
ashtu me duhesh ti,
si ne ver uji
ashtu me duhesh ti,
si ne jete ajri
ashtu me duhesh ti,
pra ta desht pa ty
s'kam jete as dashuri (x2)

Ky tekst u dërgua nga BlertaPublikimi: 01/12/2004


Më Shumë Këngë Nga Gjyste Vulaj:


Komente 0


Gjyste Vulaj - Me Lejo Te Te Puth Njehere
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Lejo Te Te Puth Njehere".
3. Video është e këngës "Me Lejo Te Te Puth Njehere", por nuk këndohet nga Gjyste Vulaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.