Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyste Vulaj - Kur Të Bëhet Deti Kos Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

me vjen pas
kah do qe shkoj
pse me je qepur
nuk e kuptoj

pse me merzite
dua ta di
kur asnje shkas
s'te kam dhane une ty

pergjigjia ime
dje negative
ndoshta nje dite djale
behet pozitive

do te jam e jotja
mos u brengose
kur te behet deti kos

jam ne dyshim
jam kurreshtare
qellimet e tua
nuk i kuptoj fare.


Ky tekst u dërgua nga Mishqip

Gjyste Vulaj - Kur Të Bëhet Deti Kos
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Të Bëhet Deti Kos".
3. Video është e këngës "Kur Të Bëhet Deti Kos", por nuk këndohet nga Gjyste Vulaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjyste Vulaj:


Komente 0