Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyste Vulaj - Puthja E Fundit (Vaj, Vaj) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  28

Ty kush te merziti, kjo zemer te priti
shkon dhe nuk ma thua as nje fjal,
don te jesh pa mua,me buzet e tua,
do lendosh nje zemer tjeter pran,

aha sot jemi te huaj
aha sot per ty vuaj

Ref: vaj vaj vaj vaj un pa ty do qaj
ama ti nje puthje te fundit mmmua
ama ama ti nje puthje te fundit mmmua(2x)

aha sot jemi te huaj
aha sot per ty vuaj

Ref: vaj vaj vaj vaj un pa ty do qaj
ama ti nje puthje te fundit mmmua
ama ama ti nje puthje te fundit mmmua(4x)


Ky tekst u dërgua nga SaraGjyste Vulaj
Publikimi: 01/12/2007
Muzika: Flori Mumajesi
Teksti: Flori Mumajesi
Orkestrimi: Flori Mumajesi


Gjyste Vulaj - Puthja E Fundit (Vaj, Vaj)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Puthja E Fundit (Vaj, Vaj)".
3. Video është e këngës "Puthja E Fundit (Vaj, Vaj)", por nuk këndohet nga Gjyste Vulaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjyste Vulaj:


Komente 0