Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyste Vulaj - Te Dua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

A e din a se din
Se cka mua me gezon
Zeri yt o djal I bukur
Kur me merr ne telefon

A e din a se din
Se cka mua me gezon
Zeri yt o djal I bukur
Kur me merr ne telefon

Te dua te dua
Vec ty te dua
Te dua te dua
Vec ty te dua

A e din a se din
Shum morë djal me pelqen
Sa here qe dergon mesazhe
Duket sikur ti me vjen

A e din a se din
Shum morë djal me pelqen
Sa here qe dergon mesazhe
Duket sikur ti me vjen

Te dua te dua
Vec ty te dua
Te dua te dua
Vec ty te dua

Te dua te dua
Vec ty te dua
Te dua te dua
Vec ty te dua

Te dua te dua
Vec ty te dua
Te dua te dua
Vec ty te dua

Te dua te dua
Vec ty te dua
Te dua te dua
Vec ty te dua


Ky tekst u dërgua nga Orsian

Gjyste Vulaj - Te Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Dua".
3. Video është e këngës "Te Dua", por nuk këndohet nga Gjyste Vulaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjyste Vulaj:


Komente 0