Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Gjyste Vulaj - Dasma E Madhe  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  4

Komente

1 🔥

01/12/2000

2000-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"1 2 3 4 ..."
Hajde gjakovare
Hajde luj luje ate shami
Vasha e Mitrovices
Hajde luj luj me djale te ri

Ref...x2
Hajde hajde hajde djem e çika
Ne darsmen tone te madhe
Te kendojme kange e te hedhim valle
Valle shqipetare

...

Hajde gjakovare
Hajde luj luje ate shami
Vasha e Mitrovices
Hajde luj luj me djale te ri

Ref...x2
Hajde hajde hajde djem e çika
Ne darsmen tone te madhe
Te kendojme kange e te hedhim valle
Valle shqipetare

...


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi
Më Shumë Këngë Nga Gjyste Vulaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet