Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyste Vulaj - Kosovare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

kur te pash un ne kojshi drit u bane syve mi per ty pyta sa shiqo
va m than e ikur nga kosova se cka ndejva un per ty ate dit ta thash ne sy dhe te gjithve u tregova e du vajzen nga kosova kosovare kosovare zemren a ma fa le se cme dogje prush me bane o moj kosovare per cdo dit ne ty mendoj syt e tu tash i kujtoj kurse ne ender te perqafoj kosovarja ime moj


Gjyste Vulaj - Kosovare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kosovare".
3. Video është e këngës "Kosovare", por nuk këndohet nga Gjyste Vulaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjyste Vulaj:


Komente 0