Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyste Vulaj - Si Akullorja Ne Korrik Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Si akullorja ne korrik per ty shkrihem pike pike merrem shpirt dhe me shijo ah mua te mjeren oo mbeshtet per muri dhe ste them jo doren tende trupi ma do prekem shpirt mos u ndalo ah mua te mjeren oo

Para teje si fukara e shveshur e zbathur oo me ty kam ra ne sevda ah une e mjera a

Ref:2 Dreqi rahat me ty sme le hall i madhe me ka ze pika me raft se pa ty spo rri me ke bere magji

Si akullorja ne korrik per ty shkrihem pike pike merrem shpirt dhe me shijo ah mua te mjeren oo mbeshtet per muri dhe ste them jo doren tende trupi ma do prekem shpirt mos u ndalo ah mua te mjeren oo

Para teje si fukara e shveshur e zbathur oo me ty kam ra ne sevda ah une e mjera a

Ref:2
Dreqi rahat me ty sme le hall i madhe me ka ze pika me raft se pa ty spo rri me ke bere magji

Ref:2
Dreqi rahat me ty sme le hall i madhe me ka ze pika me raft se pa ty spo rri me ke bere magji

REF: 2 ME KE BERE MAGJI

Ky tekst u dërgua nga  dianaPublikimi: 01/12/2010


Më Shumë Këngë Nga Gjyste Vulaj:


Komente 0


Gjyste Vulaj - Si Akullorja Ne Korrik
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Akullorja Ne Korrik".
3. Video është e këngës "Si Akullorja Ne Korrik", por nuk këndohet nga Gjyste Vulaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.