A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Gjyste Vulaj - Shpirtin Tek Ti E Kam


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  123

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2011

2011-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"A Behesh Merak"


merre zemren time
me shpirt po ta dhuroj
e nga ky moment
me boten ste nderroj

e nga ky moment
dot jetoj per ty
deri sa tmlshon shpirti
ty tkam drit ne sy

Ref.:
Shpirti im oh jeta ime
ndegjo kenga eshte per ne te dy
plot me gzim oh drit e syve
do ta mbushi jeten ty

merre zemren time
me shpirt po ta dhuroj
e nga ky moment
me boten ste nderroj

e nga ky moment
dot jetoj per ty
deri sa tmlshon shpirti
ty tkam drit ne sy

Ref.:
Shpirti im oh jeta ime
ndegjo kenga eshte per ne te dy
plot me gzim oh drit e syve
do ta mbushi jeten ty

pran teje gjithmon
si sot dua te jam
mos harro kurr
shpirtin tek ti e kam

Ref:3x
pa ty asgje nuk ka kuptim
je gjithqka ne shpirtin tim
me ket unaz po te premtoj
se perjet nuk te lshoj, te dashuroj!


Ky tekst u dërgua nga  nitaKartolina (2)

U krijua nga Elona 2018-08-31 17:54:19
Merre zemrën time
me shpirt po ta dhuroj
e nga ky moment
me botën s'të ndërroj
2018-08-16 08:54:28
Shpirti im, oh jeta ime
kënga është për ne të dy
plot me gëzim oh dritë e syve
do ta mbushi jetën ty

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019