Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyste Vulaj - Potpuri 2012 Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

-Hajde shote mashalla
-Fluturo me krah
-Hajde shote mashalla
-Fluturo me krah
-Luje luje shtatin o
-Ta fala sahatin o
-Luje luje shtatin o
-Ta fala sahatin o
-Hajde shote nga malisa
-Fer fer fer pot ban shamia
-Hajde shote nga malisa
-Fer fer fer pot ban shamia
-Luje luje doren o
-Ta fala kunoren o
-Lujma lujma doren o
-Ta fala kunoren o
-Shota e azemit
-Besa e skenderit
-Shota e azemit
-Besa e skenderit
-Luje luje gishtin o
-Se ma dogje shpirtin o
-Luje luje gishtin o
-Se ma dogje shpirtin o
-Bojna darsen lujna knojna
-Vllaun ton o sonte e martojna
-Bojna darsem me shyreht
-Vallzon motra per vllaun e vet


Ky tekst u dërgua nga Melek Love


Nuk kemi video për këtë këngë.
Gjyste Vulaj - Potpuri 2012
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Potpuri 2012".
3. Video është e këngës "Potpuri 2012", por nuk këndohet nga Gjyste Vulaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjyste Vulaj:


Komente 0