Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyste Vulaj - Lotet E Mallit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  5

Dhurata me e bukur ne kete bote je ti qe per ty derdhi lot..
ti me tjeterson , me ben te gaboj ,ti je gabimi qe me shkaterron ...
Lotet e mallit rrjedhin ngadale ,per lotet qe mbushen me mall ..
Tash le te rrjellin ,lotet per ty se per jet te kam zemer tyy ..

REF 2 x 1. Lotet e mallit , rrjellin sa ska ..dhe po te largojne shpirt nga syri im
per njemije vjet ,ty me mos me te pa ste dhemb ma shpirti im ..
Mbytem ne vaj , mbushem me mall , o shpirt kam shumee te ta them ne fjale ...
Jeta pa ty zemer ska kuptim , i pashkruari im

REF 2 x 1 .Lamtumire , akoma ste kam thene se zemra sme ka lene .Sme ka lene jo dje e as sot tkam , tkam ndry ne zemer perjete e per mot
Lotet e mallit rrjellin ngadale per lotet qe mbushen me mall ..
Tash le te rrjellin ,lotet per ty se per jet zemer t'kam tyy ..

Sa e quditshme dashuria , sikur don me plas ..
E cuditshme eshte jeta me u dasht e me u nda ..
Sa e cuditshme dashuria , sikur don me m'vra...
E cuditshme eshte jeta me u dasht e me u nda ..


Ky tekst u dërgua nga Ornela


Nuk kemi video për këtë këngë.
Gjyste Vulaj - Lotet E Mallit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lotet E Mallit".
3. Video është e këngës "Lotet E Mallit", por nuk këndohet nga Gjyste Vulaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjyste Vulaj:


Komente 0