Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyste Vulaj - Kembegjata Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6

Une e di qe zemra ime kurr s'gabon
meriton fiton çfar do, deshiro
nëna befasirave jam, më lejo pra sonte t'kam
nesër e di kam me t'mungu, ke me m'dëshiru!

REF.
Po jo nuk din mengjesi, se qfar, i bjen nata
por as ti s'din qe mua, me thërrasin kembëgjeta
mos lejo nata nxet, sonte të na shkojë huq
me ledhatime zemër, ma fshij këtë buzëkuq (Refr.)

Nuk jam engjull por për ty kraht i ngjis
veq ket lojë me ty dua, me e nis
një mojito për fillim, do t'pelqej o shpiri im
ty agimi do te zbardh, ne krahrorin tim!

REF.
Po jo nuk din mengjesi, se qfar, i bjen nata
por as ti s'din qe mua, me thërrasin kembëgjeta
mos lejo nata nxet, sonte të na shkojë huq
me ledhatime zemër, ma fshij këtë buzëkuq


Gjyste Vulaj - Kembegjata
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kembegjata".
3. Video është e këngës "Kembegjata", por nuk këndohet nga Gjyste Vulaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjyste Vulaj:


Komente 2