Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyste Vulaj - Sonte Bëjm Nam! Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Nëse ndonjë herë kem me u pëndu
Një gjë kurr s'kem me e harru
Sa ishim bashkë mirë kem kalu

Nxet,nxet po kam
Unë dhe ti sonte bojm nam
Zjarrë e bëjm bashkë këtë vënd
Knaqu sonte zemra jem
Nxet,nxet po kam
Unë dhe ti sonte bojm nam
Natën bukur ta kalojmë
Zjarrë, zjarrë tymë e bajm

Gjithë nxetë kudo e bëj e bon
luj me mu nuk e tepron
Më mirë nuk ka kah shkon
Bëj qejf, mos ta nin për tjetër kon

Mos ma vjedh shikimin prap
Po më çmënd po m'kall flakë
Po m'pëlqen ti mu pa masë
Don me m'plas
O my Gosh
Gjyste Vulaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 02/03/2017


Gjyste Vulaj - Sonte Bëjm Nam!
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sonte Bëjm Nam!".
3. Video është e këngës "Sonte Bëjm Nam!", por nuk këndohet nga Gjyste Vulaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjyste Vulaj:


Komente 0