Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyste Vulaj - Unë Me Ty E Lumtur Jam Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Të kam shpirt e të kam gjan!

A din ti,a din ti
Ti je drita e syve t’mi
Me ty, askuj,
Askuj nuk ja kam lakmi
O lali, shpirti
O lali, o shpirti
A din ti, a din ti?

Ref:
Gjithçka du ne jetë je ti
S’ka me t’madhe pasuri
I vetmi ne syt e mi
Jeta ime më je ti
Unë me ty brenga s’kam
Unë me ty e lumtur jam
1000 herë në ditë me t’than
Të kam Shpirt e të kam gjan

A din ti, a din ti
Unë me ty e gezuar jam
Me ty, boten..
Me ty boten n’duar e kam
O lali, o shpirti
A din ti, a din ti

Ref: Gjithcka du ne jet je ti...
Gjyste Vulaj
Publikimi: 14/01/2020
Muzika: Artan Kastrati
Teksti: Gjyste Vulaj


Gjyste Vulaj - Unë Me Ty E Lumtur Jam
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Unë Me Ty E Lumtur Jam".
3. Video është e këngës "Unë Me Ty E Lumtur Jam", por nuk këndohet nga Gjyste Vulaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjyste Vulaj:


Komente 0