Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gladiola Busulla

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  40
 • Vendlindja:
 • Durrës 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 37 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Gladiola Busulla është një shkrimtare. Gladiola Busulla është një poete dhe shkrimtare shqiptare. Ajo ka lindur në Durrës me 13.04.1983. Familja e saj është me origjinë nga Ulqini i Malit të Zi. Gladiola është diplomuar në Universitetin e Tiranës për Gjuhë- Letërsi në vitin 2005. Ka kryer një master në profilin Menaxhim Edukimi, pranë Universitetit Epoka. Ka marrë titullin 'Mësuesi më i mirë i vitit 2012-2013'. Në provimin e kualifikimit për mësues ka marrë vlerësimin 'Shkëlqyeshëm'...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Autorë Të Ngjashëm:

Anjeza Sakaj

Belantina Venari

Elona Çuliq

Rina Kolonja

Anjeza Dielli

Erjola Kola

Gjelina Xhika

Serena Ulaj

Sibel Halimi

Angjelina Krasniqi

Tags: Gladiola Jorbus, Gladiola Busulla


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet