A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Not Yet Rated

  • Origin:
  • Tirane 
  • Age:
  • 36
BIOGRAFIA: Gledi is a popular singer of Pop-Rock music. Ai ka ndjere edhe me pare emocionet e skenes, por pjesemarrja ne spektaklin e talenteve te reja “The Voice of Albania” do ta bente me te njohur per publikun shqiptar. Ai do te spikaste ne “The Voice” me talentin e tij dhe me perzgjedhjen e kengeve rock. Me trajnere Alma Bektashin ai arriti te shkonte deri ne gjysemfinale dhe ky do te ishte nje nga sukseset e tij. Prej 16 vjetesh luan ne instrumentin e baterise. Per 4 vjet rradhazi ai ka marre pje...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Voice Of Albania

(Contestant)

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Albboy

Leno

Lintor Osmenaj

Maringlen Linadi

El Padrino Man

Briz Musaraj

Alban Arifi

Julian Lekocaj

Indrit Lelo

Gentjan Dema


Tags: Gledi, Gledi Mikerezi, Gledis

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019