Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Gledis

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  80
BIOGRAFIA: Gledis është një këngëtare e njohur. Në Prill 2005, Gledis merr pjesë në Top Fest 2 me këngën "Me Duhet Te Shkoj". Në Prill 2006, Gledis merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Mos Me Merr". Në Shtator 2006, Gledis merr pjesë në Mikrofoni I Artë 2006 me këngën "Hej". Në Maj 2007, Gledis merr pjesë në Top Fest 4 me këngën "Sinteze Perfekte"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Blerina Kastrati

Klara

Arta Zeqiraj

Stela Brahimllari

Violeta Marniku

Anita Aziri

Aurora Qazimi

Eris Hoxha

Albana

Yllka Berisha

Tags: Gledis


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet