Më mbaj mend (për 1 muaj)

Glenis Dume

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  • Shkodër 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
BIOGRAFIA: Glenis Dume është një këngëtar i njohur. Glenis është nga Shkodra dhe studion juridik. Një personazh tashmë i njohur i botës muzikore në Shqipëri. Ai ka kënduar që në moshë të re me emra mjaft të njohur të muzikës lirike dhe asaj operistike, si dhe është fitues I disa çmimeve kombëtare në disa evente të ndryshme përballë moshatarëve të tij. Glenis gëzon një mbështetje të madhe të familjes në përpjekjet e tij për të bërë më shumë emër dhe famë në botën e spektaklit, kryesisht në atë të m...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrës në

The Voice Of Albania

Fitues i

Gjeniu I Vogel

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Alsked Rrenja

Erion Beqo

Elis Nova

N.D.T

Denis Kraja

Donald Veshaj

Extrem Brati

Zeid

Kasso

Dossi A.K.A Professional's

Tags: Glenis Dume, Gledis Dume, Glenis Duma


Komente mbi këtë artist