Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gledis - Me Duhet Te Shkoj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Pjesëmarrëse në

Top Fest 2

Komente

Asnjë Koment

17/04/2005

2005-04-16T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Duhet Te Shkoj" kënduar nga Gledis.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Gledis i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Angel. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

duhet te harroj me duhet te shkooj
se veten time dua ta lendoj
ti ke vjedhur nje tjeter dashuri
se ndjenjen e zjarrte kushdo e di

2x nese ti mendon qe je me mua duhet te harrosh dhe une do te duaMë Shumë Këngë Nga Gledis:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet