Më mbaj mend (për 1 muaj)


Glejvis - A Je E Njejta Ti?

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Je E Njejta Ti?".
3. Video është e këngës "A Je E Njejta Ti?", por nuk këndohet nga Glejvis.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Glejvis - A Je E Njejta Ti?  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

Komente

Asnjë Koment

13/03/2019

2019-03-13T13:09:02+00:00Kur te shoh ne fotografi
Pyes veten a je e njejta ti
Ti s'ma the se vertet ti kush je
Tani zhytem ne vetmi

Refreni
Per gjithshka me genjeve
Shpejt zemren ti ma theve
Pyes veten tani
A je e njejta ti

U hoqe si dikush
Por ne fakt ishe askush
Sa leht eshte te gabosh
Naiv une qe te besova
Duke te dashur kurr su ngopa
Sa veshtir eshte te dashurosh

Ref


Ky tekst u dërgua nga Glejvis4

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Glejvis Lleshaj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet