Më mbaj mend (për 1 muaj)


Glejvis - Vazhdon Dhe Kërkon

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vazhdon Dhe Kërkon".
3. Video është e këngës "Vazhdon Dhe Kërkon", por nuk këndohet nga Glejvis.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Glejvis - Vazhdon Dhe Kërkon  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"666"

Komente

Asnjë Koment

16/07/2019

2019-07-16T18:04:52+00:00nuk je me aty ku un te ndjej
je fshehur aty un dot me ste gjej
i humba gjith copezat e historis tone
tash ti pa mu kot po jeton

un zdhukem sikur hije
nga pas ti te me vije
ti sikur ta dije
vetem me mu do te rrije

une po iki ti vazhdon e me kerkon
un po iki ti vazhdon e me kerkon
un po iki ti vazhdon e me kerkon
un po iki nostaligja te sfidon

jo ma gjat nuk du me e cu
se sa qem bashk ti vec ke lujt
se jo ma gjat nuk du me e cu
ti e ke rradhen per me vujt

un zdhukem sikur hije
nga pas ti te me vije
ti sikur ta dije
vetem me mu do te rrije

une po iki ti vazhdon e me kerkon
un po iki ti vazhdon e me kerkon
un po iki ti vazhdon e me kerkon
un po iki nostaligja te sfidon


Më Shumë Këngë Nga Glejvis Lleshaj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet