Më mbaj mend (për 1 muaj)


Glejvis - Si Një Drogë

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Një Drogë".
3. Video është e këngës "Si Një Drogë", por nuk këndohet nga Glejvis.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Glejvis - Si Një Drogë  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"666"

Komente

Asnjë Koment

25/07/2019

2019-07-25T12:10:59+00:00Mendoj vetem ne dhomen time bosh
Ne dhomen bosh sikur shpirti im
Ty tkom dasht ma shumti nbot
O drog e shpirtit tim
Un e di qe sje veq fiksim
Kur nvenat emia zevendesove gjakun tim
Si nje drog ti me ke versu
Pa ty smuj me jetu

Ne ket dhom pa ty un kam frik
Se mi preve ndjenjat si me thik
Ne erresire pa shpetim
Du drogen e shpirtit tim
Ftyra jote portret ne mendjen time
E du me shpirt pa mbarim
Ajo mvulosi mu dashurin
O drog e shpirtit tim
Un e di qe sje veq viksim
Kur nvenat e mia zevendesove gjakun tim
Si nje drog ti me ke versu
Pa tt smuj me jetu


Ky tekst u dërgua nga RONALDO MESSI (ANONIM)
Më Shumë Këngë Nga Glejvis Lleshaj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet