Më mbaj mend (për 1 muaj)

Glejvis - Një Si Ti  (Feat. Riflo)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"666"

Komente

Asnjë Koment

30/08/2019

2019-08-30T17:00:10+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Një Si Ti" kënduar nga Glejvis.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Glejvis i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Glejvis Lleshaj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet